Krbové vložky

Vyrábíme pro Vás krbové vložky originální konstrukce, které se vyznačují vysokou účinností, kvalitou zpracování, inovativní technologií ochrany skla proti špinění, a především unikátním systémem DOUBLE DEFLECT.  

Nabízíme několik typových řad, ze kterých si vybere každý. Řada krbových vložek Dominant je určena pro standardní užívání a rustikální obestavby s vysokým užitným přínosem. Designově vyšší řadu krbových vložek Heringer ocení majitelé moderních interiérů, kteří kladou důraz na minimalisticky čisté linie krbových obestavebVysokovýkonová vložka, náš krb-dělník, je určena pro interiéry s požadavkem na vysoký a rychlý výkon, jako jsou chalupy nebo horská sídla. Nabízíme dále nepřebernou řadu úprav. dělené krbové vložky pro zvýšení výkonu otevřených krbů, zavěšené krbové vložky a krbové vložky mini a maxi. 

Řada krbových vložek Dominant

Osvědčená technologie 

Objevte technologii lamelárního prodění vzduchu, která zvyšuje kvalitu hořeni i při spalování nekvalitního dřeva  

Moderní design bez kompromisu na kvalitě.  

Hledáte krbovou vložku s moderním designem, čistými liniemi a nerušeným pohledem na plápolající oheň? Podívejte se na naši novou řadu Heringer. 

Vysokovýkonové krbové vložky

Vysoký výkon a úspora paliva 

Potřebujete nekompromisní výkon při vytápění velkého rodinného domu nebo komerčních prostor?Krbové vložky konstruované pro maximální výkon při minimální spotřebě paliva. 

Dělené krbové vložky

Inteligentní a úsporné řešení pro rekonstrukce krbu 

Chcete zachovat design stávající obestavby krbu a zvýšit maximálně jeho účinnost bez zbytečného bourání? 

Instalujte naši dělenou krbovou vložku 

Stavíte pergolu a potřebujete pořádný gril na míru ?

Zhotovíme jakýkoliv gril dle Vašich požadavků !

Mini-maxi

Pro Vaše speciální požadavky 

Hledáte opravdu velkou nebo naopak velice malou krbovou vložku? Vyrobíme Vám krbovou vložku s tvarem prosklení podle Vašich speciálních představ. 

Příslušenství

Kvalitní materiál je základ !

Nakupujte kouřovody, stavební materiál, vyzdívky, žáruvzdorná skla, těsnící šnůřy a jiné příslušenství.